Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Salariu brut pe luna

500 - 800 €

 Filtration Group face lumea mai sigură, mai sănătoasă și mai productivă, prin crearea de produse de filtrare fără egal în căutarea sa neîncetată pentru a-și servi cat mai bine clienții.

Filtration Group din Timișoara este  producator de filtre industriale si sisteme complete de filtrare si  deține doua arii de producţie: aria de Filtre si aria de Metal. Compania noastră se află la nivel local într-un proces continuu de creștere și vă propune diverse oportunități de dezvoltare.

Lacatus mecanic

Responsabilitatile postului:

- Cunoasterea/interpretarea unui  desen  tehniunostinte minime;

- Cunostinte utilizare instrumente de masura ( subler mecanic);
- Experienta de fabricare / confectie (table, teava, profile) asigurand desfasurarea operatiilor de polizare, pregatirea pieselor pentru sudare, asamblarea si ambalarea finala pieselor.

- Realizarea planului de productie  lunar din punct de vedere cantitativ si calitativ.

- Respectarea instructiunilor de lucru si a procedurilor de lucru.

Cerintele postului

  • Calificarein meseria de  lacatus mecanic ;
  • Experienta in confectii metalice- constituie un avantaj;
  • Să fii serios, punctual, responsabil.

Îți oferim:

·Salariu atractiv si  bonusuri.

·Tichete de masa, Tichete cadou de Paște, Crăciun.

·Al 13-lea salariu.