Lacatus masini-unelte CNC

service - lacatus - cnc

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Gilău

CMIE ROMANIA este o companie olandeza specializata in domeniul masinilor-unelte CNC

cu o prezenta de peste 10 ani pe piata din Romania.

Daca sunteti pasionat de mecanica si masini-unelte CNC,  va asteptam sa va alaturati echipei noastre de service!

Profilul candidatul ideal:

Scoala profesionala, calificare in meseria de lacatus mecanic;

Cunostinte temeinice de mecanica la masini-unelte conventionale si sau CNC;

Cunostinte de scheme hidraulice, pneumatice, desen tehnic;

Experienta domeniul industrial minim 5 ani;

Cunostinte minime de limba engleza constituie avantaj;

Experienta in operarea masinilor-unelte CNC constituie un avantaj;

Abilitati de comunicare, capacitatea de a lucra în echipă, profesionalism, responsabilitate in relatiile cu clientii;

Disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate;

Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

Efectueaza diagnoze la masinile-unelte din punct de vedere mecanic;

Instaleaza si pune in functiune masini-unelte;

Inlocuieste componente mecanice si efectueaza reglajele necesare;

Ofera clientilor informatii tehnice de service cu privire la defectele apărute.

Beneficii:

Pachet salariu atractiv inclusiv tichete de masa;

Telefon mobil, masina de serviciu;

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist.

Asteptam CV-urile Dvs.

Pentru mai multe informatii privind compania noastra, va rugam sa accesati site-ul nostru.

Va multumim.