Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

București, Ploiești, Pitești, Sibiu, Galați, Bacău, Vaslui

Cautam urgent personal (lacatus, tehnician, instalator, sudor, muncitor necalificat) pentru activitati de mentenanta a instalatiilor de frig!

Experienta anterioara nu este obligatorie!

Responsabilitati:

- demontarea instalatiilor de frig montate in ariile de productie

- curatarea/spalarea componentelor conform procedurilor de lucru

- reasambalrea instalatiei dupa curatare/spalare.

Cerinte:

- seriozitate;

- dorinta de a invata;

- abilitati tehnice;

- atentie la detalii;

- detinerea unui permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

Pentru persoanele din afara Brasovului care doresc relocare, compania ofera sprijin pentru plata chiriei!

Aditional salariului de baza compania ofera ca beneficii suplimentare:

- tichete de masa;

- al 13-lea salariu.