Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ghimbav

Candidatul ideal

- Minim studii medii de profil
- Experienta relevanta intr-un laborator - minim 2 ani
- Atentie la detalii si orientat spre rezultate
- Foarte bune abilitati de comunicare si spirit de echipa
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat (obligatoriu)

Descrierea jobului

Efectuează testele chimice şi fizice de laborator care stau la baza analizelor cantitative şi calitative
- Organizează şi realizează experimente de laborator, teste şi analize, utilizând tehnici specifice
- Monitorizează conformitatea proceselor pentru a se asigura că acestea respectă standardele de calitate
- Culege şi interpretează rezultatele la teste şi analize şi întocmeşte buletine de analiză si elaborează tabele şi grafice referitoare la rezultatele experimentale
- Efectuează controlul calităţii rezultatelor pe baza indicaţiilor din fişele tehnice si proceduri, conform Sistemului de Management al Calităţii

Beneficii

- Dezvoltare profesionala continua

- Pachet salarial atractiv si motivant
- Oportunitatea de a lucra intr o echipa tanara si dinamica