Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Brașov

AMANN GROUP este unul dintre cei mai mari producatori de ata de cusut si de brodat din lume, cu o istorie de peste 160 de ani in domeniu si o pasiune pentru cusatura perfecta. Fabrica sa din Harman, Brasov, este in extindere si recruteaza pentru echipa laboratorului:

 2 Laboranti chimisti

Candidatul ideal:

- Absolvent de studii liceale sau universitare;
- Experienta anterioara intr-un laborator (cerinta obligatorie);
- Cunostinte de baza in operarea PC (MS Office, eventual SAP);
- Preferabil cunostinte medii de limba engleza (scris, citit, vorbit);
- Disponibilitate pentru lucrul in trei schimburi.

Responsabilitati principale:

- Efectuarea si evaluarea testelor pentru validarea productiei si confirmarea lor in SAP;
- Efectuarea testelor necesare investigarii reclamatiilor si validarii masinilor din productie;
- Introducerea rezultatelor testelor in bazele de date;
- Intocmirea diverselor raportari specifice activitatii.

Se ofera:

- Mediu placut de lucru, alaturi de o echipa de profesionisti;
- Salariu atractiv;
- Bonus individual in functie de performante;
- Prime anuale de sarbatori;
- Bonuri de masa;
- Card servicii medicale Basic Regina Maria;
- Transport asigurat;
- Training initial si periodic.

Asteptam sa ne trimiti CV-ul tau.