Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

59fc45dbd82ce
Candidatul ideal:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta in domeniul vanzarilor de minim 3 ani;
  • Abilitati de a planifica si a lucra sub presiune, bun organizator;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si spirit de echipa;
  • Avantaj cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

Descrierea jobului:

  • Cunoaste caracteristicile produselor si serviciilor oferite de Banca, precum si cele ale concurentei;
  • Identifica oportunitatile de pe piata in scopul atragerii de noi clienti;
  • Stabileste si participa la intalniri si prezentari, singur ori impreuna cu membrii echipei, cu scopul de a promova si vinde produsele si serviciile bancii;
  • Este responsabil de indeplinirea obiectivelor de vanzari ale echipei (realizarea target-ului);
  • Stabileste impreuna cu superiorul direct sarcinile și responsabilitățile angajaților din subordine, in conformitate cu fisa postului;
  • Supervizeaza formarea angajatilor din subordine;
  • Evalueaza performanta subordonatilor, impreună cu superiorul direct;
  • Intretine permanent contactul cu clientii Bancii pentru a le prezenta oferte noi sau eventuale modificari aparute.

De ce Credit Europe Bank?

Avem o Super echipa, fiind totodata prima banca ce a lansat în România cardul de credit de consum, cu plata în rate fara dobânda – CardAvantaj

Oferim:

  • Posibilitati reale de training şi evolutie profesionala
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Abonament medical la o clinica privata, la alegere!
  • Zile de concediu suplimentare în functie de vechimea în munca şi în organizatie

Toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date CREDIT EUROPE BANK pentru oportunitati viitoare.