Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

LOTUS MED angajaza pentru baza de recuperare din cadrul Clinicii LOTUS MED, kinetoterapeuti si fizioterapeuti in urmatoarele conditii :-studii de specialitate: absolvent al unei institutii de specialitate - facultate sau scoala postliceala;
- diploma recunoscuta de Ministerul Muncii;
- aviz de libera practica / certificat de membru vizat;
- disponibilitate de a lucra in ture 5 zile pe saptamana de luni pana vineri program full-time;
- disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru;
- persoana activa si dornica de a invata lucruri noi si chiar de a impartasi noutati din experienta proprie;
- aspect ingrijit si agreabil;
- seriozitatea;
- atitudine pozitiva;
- amabilitate;
- punctualitate;
- abilitati de comunicare si capacitatea de a relationa cu pacientii;
- spirit de echipa;
- experienta in domeniu constituie un avantaj.

Responsabilitati:
- executa programul de recuperare conform obiectivelor si metodelor stabilite de medicul specialist ( fizioterapie, kinetoterapie, masaj );
- respectarea programului de lucru si a programarilor;
- implicare in activitati complementare.

Beneficii:
- salarizare atractiva in functie de aptitudini si implicare;
- acces la metode de reabilitare si tehnologie ultra-moderna;
- loc de munca permanent;
- mediu de lucru placut;
- echipa profesionista, tanara, dinamica si ambitioasa.