Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Ploiești, Timișoara

            De ce să alegeți Multitech?
Deoarece lucrăm cu cei mai importanți producători la nivel mondial din domeniile de marcare și codificare pentru a oferii echipamente, consumabile și soluții specifice oricărei industrii din Romania. Multitech este un important furnizor de soluții în domeniul tehnologiilor de inscripționare permanentă, cum ar fi gravură / marcare laser, gravură prin micropercuție și imprimare cu jet de cerneală.
             Oferim o cultură organizațională la standarde ridicate, axată pe aprecierea valorii umane și a implicării la nivel de pasiune în atingerea obiectivelor noastre.

RESPONSABILITĂȚI

- Vânzarea și promovarea de echipamente de marcare și codificare pentru a oferii soluții specifice oricărei industrii din România.

- Identificarea și contactarea potențialilor clienți precum și menținerea relațiilor cu clienții actuali al companiei

- Identificarea soluțiilor adecvate pentru fiecare client

- Prezentarea și promovarea produselor companiei

- Întocmirea ofertelor de preț și negocierea acestora

- Acordarea de consultanță potențialelor clienți în alegerea echipamentelor

- Atingerea targetelor de vânzare lunare/trimestriale/anuale

CERINȚE

- Studii superioare (finalizate)

- Experiență într-o poziție similară

- Excelente abilități de comunicare și negociere

- Inițiativă, dinamism, orientare spre rezultate

- Capacitate de organizare, coordonare şi supervizare

- Cunoștințe de operare PC

- Disponibilitatea deplasării în teritoriu

- Permis auto categoria B

- Limba engleză

OFERTĂ

- Salar fix+ - Bonusuri în funcție de performanta
- Training tehnic de specialitate
-13 salar
- Atmosfera de lucru motivanta
- Telefon mobil/laptop/tableta
- Masina de serviciu
- Asigurare viata/ pachet servicii medicale private
- și altele pe care le discutam la o eventuală întâlnire