Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Sibiu, Bistrița

Farmavet este de peste 60 de ani cea mai cunoscuta firma distribuitoare de produse veterinare cu un portofoliul ce insumeaza mai mult de 2000 produse de uz zooveterinar. Sediul central este in Bucuresti si tine in permanenta legatura cu reteaua nationala de distributie ce cuprinde depozite zonale si locale si o retea proprie de farmacii veterinare.

Mai multe detalii despre noi poti gasi accesand site-ul companiei.

FarmaVet construieste o echipa formata din 4 persoane cu responsabilitati de Key Account Manager.

Se recruteaza din: Arad, Arges, Bistrita, Buzau, Braila, Cluj, Galati, Timisoara, Mures, Valcea, Vrancea, Sibiu

Daca iti doresti o cariera in domeniul vanzarilor de produse cu specific zooveterinar, te asteptam sa ni te alaturi.

Ne dorim ca noii colegi sa fie responsabili si orientati catre calitate, sa vada in client un partener de incredere pe termen lung.

Oferim ca instrumente de lucru autoturism de serviciu, tableta si telefon mobil de serviciu.

Sarcini si responsabilitati:

  • Promoveaza portofoliul de produse clientilor (fermelor) din zona alocata;
  • Gestioneaza comenzile si se asigura de transmiterea corecta a datelor catre depozit;
  • Contribuie la marirea portofoliului prin identificarea si dezvoltarea de noi clienti pe piata;
  • Implicarea directa in campaniile de promotii pentru clienti;
  • Stabileste si mentine o buna relatie de afaceri cu toti clientii din zona alocata;
  • Urmareste evolutia pietei din punct de vedere al politicilor comerciale ale concurentei;
  • Realizarea obiectivelor lunare si anuale.

Cerinte:

  • Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara;
  • Experienta in industria farmaceutica veterinara (de preferat 2 ani) ;
  • Permis categoria B, de minim 1 an;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • Perseverenta, orientare spre solutii si rezultate;
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv corelat cu performanta;
  • Mediu de munca tanar si dinamic.

NOTA: Va multumim pentru interesul acordat companiei noastre si pentru transmiterea candidaturii dvs. Va asiguram ca toate CV-urile sunt analizate si salvate in baza de date a societatii. Cu toate acestea, va informam ca vor fi contactati numai candidatii selectati pentru interviu.