Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Zatech Recruitment I-01

1. PROFILUL CANDIDATULUI

  • Experienta in relationarea cu clientii
  • Exprimare corecta in limba romana
  • Capacitatea de a mentine si coordona intrevedere de afaceri
  • Capacitatea de a relationa cu persoane juridice de drept privat si public
  • Dorinta de a vinde serviciile firmei companiilor multinationale si nationale
  • Studii superioare
  • Abilitati de negociere
  • Stapanire de sine
  • Atitudine proactiva

2. DESCRIEREA POSTULUI

  • Functia de key account manager presupune contactarea clientilor persoane juridice private si publice pentru a le propune serviciile companiei Zatech
  • Vanzari B2B cu companii din toata tara si din spatiul exterior granitelor nationale
  • Coordonare echipa de consultanti
  • Coordonare activitate de vanzari
  • Identificarea noilor oportunitati de afaceri
  • Identificarea grupului tinta de beneficiari
  • Selectia de personal si desfasurarea interviurilor
  • Livrarea candidatilor catre beneficiarii (clientii) firmei Zatech

3. OFERTA

  • Beneficii salariale complexe: buget pentru managementul de portofoliu de clienti, sporuri de performanta si bonusuri
  • Decontarea transportului in interes de serviciu
  • Echipamente de telecomunicatii
  • Birou personal si colectiv
  • Posibilitatea de avansare pe functii superioare
  • Posibilitatea finantarii unor studii universitare si cursuri de perfectionare
  • Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie nationala cu deschidere pe piata europeana

4. DESPRE COMPANIE

Zatech Recruitment activeaza pe piata nationala si europeana, oferind servicii in leasing de personal, management de resurse umane, consultanta in fonduri nerambursabile, organizari de evenimente corporate, coaching & training, audit economic final, KPI, PSI, management de risc in implementarea proiectelor si management de proiect. Patrunzand pe piata cu servicii complexe, MISIUNEA noastra este de a realiza cele mai profesionale si deosebite servicii de recrutare si plasare a fortei de munca, ajutand atat beneficiarii privati sa isi completeze posturile vacante cu oameni potriviti cerintelor acestora, cat si de a diminua la nivel national si international, rata somajului.

VIZIUNEA ZATECH Rata somajului crescuta este datorata in primul rand lipsei unui management de resurse umane bine organizat, ceea ce declanseaza o valorificare a resursei umane foarte scazuta si implicit un interes diminuat al potentialilor candidati. Zatech vine cu solutiii eficiente si profesionale, avand o arie de expertiza vasta si o paleta de servicii diversa si foarte bine organizata oferind cele mai optime solutii.

Obiectivele ZATECH

unui pilon de legatura EFICIENT intre companii si piata fortei de munca.

stabile, durabile, bazate pe profesionalism cu beneficiarii privati si publici.

celor mai eficiente campanii de recrutare pentru beneficiarii nostrii.

O4. Promovarea spiritului antreprenorial prin cursuri de coaching si training.

, livrarea si mentinerea calitativa a capitalului uman catre beneficiearii nostri.

  • Interviu online
  • Enumerati etapele unui proces de recrutare.
  • Care sunt elementele componente ale unui anunt de angajare?
  • De cate categorii sunt intreprinderile in Romania?