Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Account Manager

Daca ai experienta in vanzari prin telefon B2B, esti serios, ambitios, iti place sa comunici si crezi ca poti aduce un plus prin determinarea ta, si daca indeplinesti criteriile de mai jos, te asteptam la o discutie.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Experienta minim 2 ani in domeniul vanzarilor prin telefon B2B
  • Experienta minim 2 ani ca account manager
  • Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale
  • Abilitati de planificare, organizare, comunicare si negociere
  • Minimum studii medii (avantaj studii superioare)

RESPONSABILITATI:

  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
  • Promovarea produselor / serviciilor in conformitate cu strategia comerciala a companiei
  • Realizarea targetelor de vanzari si profit
  • Hunting 50% din timp
  • Participarea la negocieri si intocmirea contractelor
  • Negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor incheiate

  • Intocmirea rapoartelor de activitate (lunar sau la cerere)

BENEFICII:

  • Mediu de munca placut
  • Echipa tanara si dinamica
  • Salariu fix si bonusuri, in functie de performanta
  • Telefon de serviciu
  • Bonuri de masa