Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Constanța; Brăila; Craiova; Galați; București

Se recruteaza si din

București

Interbrands Marketing&Distribution doreşte să îşi reîntregească echipa! Pentru acoperirea poziţiilor vacante, căutăm colegi din oraşele: Brăila, Constanta, Craiova, Bucuresti.

Candidatul ideal:

- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Initiativa, atentie la detalii, capacitate de rezolvare a problemelor;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Permis conducere categoria B;
- Studii medii finalizate (cu diploma de Bacalaureat ) / superioare;
- Disponibilitate pentru activitate de teren / deplasari.

Descrierea jobului:

- Gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti de tip Local Key Account (engross-uri si retele locale de supermarket-uri) sau clienti de tip International Key Account din zona pe care o administreaza, in functie de divizia alocata;
- Promoveaza portofoliul de produse comercializate si negociaza comenzile;
- Realizeaza obiectivele de vanzari setate pentru zona repartizata;
- Implementeaza standardele de imagine (merchandising) propuse de companie in clientii din portofoliu;
- Contribuie direct la extinderea business-ului/cresterea vanzarilor clientilor prin consilierea oferita, elaborarea unui plan de dezvoltare, estimarea vanzarilor si planurilor de actiune (organizare de evenimente in-store si out-store: promotii, sampling, tombole).

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial competitiv ( salariu fix+bonusuri in functie de performanta+tichete de masa);
- Instrumente de lucru performante;
- Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta;
- Sansa de a beneficia de pregatire consistenta in domeniul vanzarilor de la o echipa profesionista;
- Sustinere in construirea unei cariere de succes.

  • Interviu online
  • Prima etapa a selectiei presupune o testare de logica (semantica si matematica). Sunteti de acord sa participati?