Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/adresele jobului

Acest job nu mai este activ.

Candidatul ideal:

• Studii superioare finalizate;
•Experienta in achizitii/ vanzari in piata pharma;
• Cunostinte de planificare, organizare si prioritizare;
• Persoana proactiva si energica;
• Bune abilitati de comunicare;
• Abilitati de analiza si sinteza a datelor;
• Abilitati de lucru in echipa si atentie la detalii;
• Excel - nivel avansat;
• Bune abilitati de negociere;
• Persoana cu initiativa.

Responsabilitati:

•Evalueaza datele clientilor din punctul de vedere al evolutiei vanzarilor, stocurilor si a achizitiilor;
• Analizeaza ofertele de achizitii, propune variante de aplicare a acestora in functie de potentialul clientului si urmareste implementarea ofertelor agreate in sistem;
• Identifica si rezolva situatiile aparute pe fluxul de activitati pentru proiectele in desfasurare;
• Analizeaza piata pharma pentru a identifica si implementa masuri, in vederea alinierii la tendintele pietei;
• Urmareste eficientizarea constanta a marjei si a discounturilor financiare.