Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

CANDIDATUL IDEAL

Studii superioare (de preferat in domeniul economic sau marketing);
Experienta in lucrul cu IKA sau B2B (non food reprezinta un avantaj) de minim 2 ani;
Cunostinte despre piata online si e-commerce;

Abilitati de comunicare si de negociere;
Rezistenta la stres, initiativa, capacitate de analiza si de sinteza;
Persoana motivata, organizata, atenta la detalii, orientata spre rezultate;
Cunostinte nivel mediu de MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
Permis de conducere categoria B;

DESCRIEREA JOBULUI

RESPONSABILITATI:
Cunoaște, promovează și comercializează produsele și serviciile companiei;

Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu reprezentantii clientilor/magazinelor (sefii de raion, etc);
Oferirea de informatii despre produsele comercializate de catre Romtatay ;
Trimite rapoarte referitoare la stocuri, termene, vanzari,  etc;

Genereaza comenzi de aprovizionare impreuna cu managementul superior;

Analizeaza stocurile existente si genereaza comenzi catre productie in vederea evitarii rupturilor de stoc:

Urmareste promotiile in curs, raspunde de implementarea preturilor promo in sistem;

Raportarea saptamanala a activitatilor catre managementul companiei;
Intocmirea si trimiterea de alte rapoarte specifice;

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv + bonuri de masa;

Programe de perfectionare in domeniul vanzarilor;

Posibilitati reale de dezvoltare profesionala;

Desfasurarea activitatii intr-o echipa experimentata si dinamica;