Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț; Bicaz; 56 Strada Cuza Vodă, Focșani

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

300 €

Suntem partenerul Telekom numarul 1 din zona ta,astfel ai sansa sa lucrezi intr-o echipa cu experienta, care poate sa te sustina si sa-ti ofere suportul necesar ca sa ajungi la performante in domeniul telefoniei mobile.

Despre colegul ideal:
- Experienta in vanzari/telefonie mobila/call center;
- Persoana ordonata si serioasa cu bune abilităţi de negociere şi relaţionare;
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client si putere de convingere;
- Limba engleaza-avansat;
- Cunostinte de operare PC.

Ce responsabilitati o sa ai:
- Activitate de mentenanta cont pentu clientii din portofoliu Telekom si achizitie de clienti noi,

- Vanzarea pachetelor de servicii business(telefonie fixa si mobila Telekom) catre clientii SOHO si SME;
- Realizarea targetului lunar pe segmentul alocat;
- Mentinerea unei bune relatii cu toti clientii alocati;
- Contactarea clientilor cu scopul de a adauga noi pachete/servicii sau pentru a prelungi serviciile actuale.

Ce beneficii oferim:

- Masina,laptop si telefon de serviciu;
- Grila de salarizare si de comisionare actualizata la cerintele pietei;
- Mediu de lucru placut,echipa tanara si conditii ideale pentru desfasurarea activitatii;
- Sprijin din partea companiei;
- Concursuri cu premii atractive;
- Program de training si formare profesionala;
- Posibilitate de avansare.