Kerékpárboltba eladót/értékesítőt keresünk.

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 1400 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Az M&M Bike kerékpárboltba eladó/értékesítő munkatársat keresünk!

20 éves múltra visszatekintő kerékpárbolt hosszútávra teljes munkaidőben eladó/értékesítő munkatársat keres azonnali munkakezdéssel a 13. kerületbe.

Feladatok:
- A kerékpárboltba érkező érdeklődők kiszolgálása
- Naprakész szakmai információ nyújtása
- Az árukészlet menedzselése
- A bolt rendezetten tartása
- Egyéb adminisztráció elvégzése.

Elvárások:
- Kereskedelmi tapasztalat vagy végzettség
- Kerékpár márkák, kerékpáros kiegészítők és alkatrészek ismerete
- Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
- Ápolt megjelenés
- Megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:
- Elkötelezettség a kerékpáros világ iránt
- Szakmai tapasztalat
- Alapfokú számítógép ismeret (word, excel, stb.)
- Angol nyelvtudás.

A legfőbb előny, ha Te magad is elkötelezett kerékpáros vagy!

Amit kínálunk:
- Mozgalmas változatos munkakör
- Szakmai fejlődés
- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos lendületes csapat.

A fényképes önéletrajzokat és a motivációs levelet várjuk.