Acest job nu mai este activ.

Jurist cu atributii in domeniul resurselor umane

Adresa/ adresele jobului

9 Strada Andrei Șaguna, Sibiu

Se recruteaza si din

Sibiu

SC URBANA ., cu sediul in Sibiu, str. A. Șaguna, nr. 9, jud. Sibiu, angajează Jurist cu atributii in domeniul resurselor umane.

Cerinte: studii superioare juridice, experienta in domeniu constituie avantaj

Responsabilități:

- gestionarea activitatii de achizitii publice;

- pregatirea si evidenţa dosarelor aflate pe rolul instanţelor judecătorești si a dosarelor executionale in colaborare cu avocatul societatii;

- evidenta si recuperarea debitelor restante;

- pregatirea documentelor aferente licitatiilor pentru inchirierea spatiilor detinute de societate si intocmirea contractelor de inchiriere;

- intocmirea documentatiei pentru vanzarea locuintelor ANL;

- atributii in domeniul resurselor umane (gestiune dosare personal, salarizare).

Persoanele interesate pot depune CV-ul pana la data de 25 august 2017.