Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descriere

Societate profesionala de practicieni in insolventa cu sediul in Iasi angajeaza jurist full time.

Cerinte

- cunostinte juridice foarte bune

- atitudine orientata spre rezultate

- rezistenta la stres

- adaptabilitate/flexibilitate

- capacitate de organizare, de analiza si sinteza

- cunostinte solide PC: sistem de operare, Word, Excel, Internet

- comunicativ, responsabil, ordonat, punctual, echilibrat, prompt

Responsabilitati

- gestionarea dosarelor de insolventa

- intocmirea notificarilor, adreselor, rapoartelor, cererilor, actiunilor

Beneficii

erspectiva unei cariere intr-o societate de practicieni in insolventa, cu experienta de peste 14 ani in domeniu, cu sute de dosare gestionate, cu un colectiv de profesionisti si experti.

Solicitantii vor trimite CV-ul si o scrisoare de intentie pe adresa de e-mail: