Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati

  • Creare design web (Wordpress, PHP, etc.)
  • Realizarea site-urilor conform cerintelor clientilor
  • Imbunatatirea grafica a designului paginilor clientilor existenti
  • Crearea unui flow pe pagini care sa duca la realizarea unor conversii

Cerinte

  • Cunostinte de webdesign
  • Familiar cu diferite template-uri de Wordpress
  • HTML
  • CSS
  • Photoshop (un plus, nu e obligatoriu)

Abilitati

  • Spirit creativ
  • Rigurozitate in respectarea cerintelor clientilor

Informatii suplimentare

  • Salariu negociabil
  • Birou in zona Liberty Center

  • Interviu online
  • Cand sunteti disponibil sa incepeti munca? Precizati daca sunteti disponibil imediat sau puteti veni dupa ce obtineti acordul actualului angajator/dupa incetarea contractului de munca actual.
  • Care este salariul pe care vi-l doriti (lei net)?
  • Puteti exemplifica site-uri din portofoliul dvs.? Daca nu puteti introduce link in raspunsul acestei intrebari, enumerati de ex: realitatea net, hotnews ro, tuyadigital com, etc
  • Aveti cunostinte suplimentare fata de cerintele postului?