Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/adresele jobului

Noi impartim o viziune comuna  cu partenerul nostru Decathlon si dorim sa facem sportul accesibil pentru cei mai multi dintre noi. Asamblam in Timisoara biciclete de calitate pentru bucuria utilizatorilor, biciclete care se livreaza in Romania si restul Europei.

Daca esti tanar si acest proiect te inspira, vrei sa promovezi activitatile sportive benefice pentru sanatate si mediul inconjurator, vrei sa interactionezi cu oamenii din echipa , atunci  vino sa ni te alaturi sa lucram impreuna.

Pozitia  cautata de noi este de Junior Trainer.

Candidatul ideal va avea:

- abilitati excelente de comunicare;

- abilitatea de a lua decizii;

- capacitate de motivare a echipei si coordonare a activitatii acesteia;

- persoana rezistenta in conditii de stres si presiune;

- abilitati de calculator, inclusiv Microsoft Office;

- disponibilitatea de a lucra in schimburi;

- abilitati de organizare si multitasking;

- abilitatea de a lucra in echipa;

- studii superioare si un minim de experienta pe un post similar.

Responsabilitati:

- Preia candidatii pentru postul de "operator ansamblare" in vederea sustinerii de catre acestia a probei de lucru;

- Explica acestora in ce consta proba de lucru;

- Prezinta departamentului de HR candidatii care au trecut proba de lucru in vederea intocmirii documentelor de angajare;

- Identifica nevoile de training ale angajatilor.

- Asigura planificarea programelor de training si de integrare a noilor angajati in functie de nevoile impuse de procesul de productie;

- Stabileste scopurile si obiectivele instruirii si / sau prezentarilor, precum si metodele de instruire.

- Elaboreaza materialele de training si procesul de evaluare in sine;

- Sustine efectiv programe de training, in acord cu necesitatile si obiectivele firmei si ale angajatilor;

- Realizeaza feedback / evaluare pentru angajati si intocmeste rapoarte tematice la solicitarea superiorilor;

- Elaboreaza propuneri pentru alte nevoi identificate in timpul trainingului si face propuneri de dezvoltare si pregatire a angajatilor;

- Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de subordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal..