Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

295 - 500 €

JUNIOR SPARE PARTS OPERATOR HIGH EXCEL KNOWLEDGE

Candidatul ideal

Tu vii cu gândire logică și analitică, motivație ridicată de a-ți dezvolta cariera în raportare și analiză de business, atenție sporită la detalii și orientare către cifre, iar noi îți oferim oportunitatea de a te dezvolta frumos alături de echipa de noastra.

Ne-ar plăcea să ai:
- disciplina profesionala
- operativitate in indeplinirea sarcinilor
- experiență de minim 2 an în lucru cu cifre (domeniul economic/ financiar/ audit/ contabilitate, etc.);
- cunoștințe de limbă engleză la nivel optim (minimum C1-C2)/ italiană la nivel mediu (minimum B1);
- cunoștințe de utilizare Excel (nivel profesional);
- studii în domeniul economic sau petrol si gaz;
- o bună capacitate de analiză și sinteză, gândire logică, pasiune pentru cifre.

Descrierea jobului

Pivot table, infografice - sunt cuvinte care iti sunt familiare? Esti un expert in Excel? Atunci locul tau e la noi!
Cautam o persoana, care are cunostinte aprofundate in lucrul tabele Excel.

Responsabilitati:
• intocmirea rapoartelor periodice, corect si la timp;
• analiza si prelucrarea datelor;
• consolidarea datelor din diferite situatii si rapoarte;
• crearea de rapoarte specifice si rapoarte de activitate.