Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; București

Se recruteaza si din

Baciu, Apahida

Instal Expert cauta colegi pentru dezvoltare echipe de service pentru instalatii de aer conditionat, vitrine frigorifice, echipamente fast-food, instalatii de incalzire si ventilatie.

Cerinte:
- Studii medii tehnice;
- Persoane tinere, harnice, responsabile si dornice sa invete o meserie;
- Pasiune pentru domeniul tehnic;
- Disponibilitate la deplasari;
- Capacitate de a relationa cu clientii;
- Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
- Suport colegilor tehnicieni;
- Curatarea filtrelor si a prefiltrelor si tratarea lor cu solutii antibacteriene;
- Curatarea tuburilor vaporizatorului si tratarea cu substante antibacteriene;
- Curatarea aripioarelor ventilatorului;
- Revizia altor aparate aflate la sediul clientului;
- Activitati de depanare - rezolvare probleme tehnice.

Se ofera:
- Salarizare motivanta;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitate de a avansa pe postul de Tehnician.

Descrierea companiei

Suntem o companie ce proiecteaza si executa instalatii pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale. In plus, noi oferim servicii de mentenanta si service in domeniul instalatiilor de orice tip (instalatii de climatizare si ventilatie, de incalzire centrala, de stingere si prevenire incendiu, sanitare, de gaze naturale precum si instalatii electrice).

Firma noastra asigura service pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamentele frigorifice, echipamente fast-food din statiile de distributie carburanti OMV - PETROM si MOL Romania.
In prezent avem puncte de lucru/ echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Bacau, Iasi si Constanta.