Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

• Experienta in vanzari – canalul Key Accounts reprezinta un plus;
• Cunostinte de baza de mercantizare;
• Bune abilitati de comunicare, negociere, solutionare de probleme, organizare, planificare;
• Integritate, independenta si incredere in sine;
• Permis auto, categoria B;

Descrierea jobului

• Executia excelenta la punctele de vanzare (ex. disponibilitate, vizibilitate, promotii etc.) pentru a genera in mod sustinut un avantaj competitiv;
• Gestionarea eficienta a clientilor de la faza de planificare pana la faza de executie, in vederea obtinerii de vanzari profitabile si atingerea obiectivelor de business;
• Atingerea obiectivelor lunare care includ plasari, activari si promotii setate de managerul direct;
• Gestionarea mijloacelor fixe comerciale alocate, in vederea maximizarii profitabilitatii;
• Asigurarea ca bugetul alocat este cheltuit in concordanta cu procedura Discount to Market in vederea cresterii indicatorilor de performanta din teritoriul alocat.