Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 700 €

Ne cautam colegi care sa aiba:
- Studii superioare finalizate;
- Minim 6 luni de experienta in domeniul resurselor umane;
- Abilitati de initiere si dezvoltare programe de inductie si retentia a personalului;
- Foarte bune abilitati de analiza si rezolvare a problemelor;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Abilitati de negociere;
- Bune abilitati de comunicare;
- Permis Auto Categoria B cu vechime minima 1 an;
- Cunostinte MS Office (Word, Excel);
- Disponibilitatea pentru deplasari.

Descrierea jobului:
Asa ca, iti propunem locul perfect in care te vei integra pentru :
- A identifica nevoile de recrutare si a realiza profilul candidatului ideal;
- A derula intreg procesul de recrutare (cee ace presupune crearea si postarea anunturilor de recrutare, realizarea selectiei CV-urilor, programarea candidatiilor la interviu, sustinerea interviurile, realizarea fisei de evaluare a candidatilor selectati, menținerea legaturii cu candiatii pe parcursul procesului de recrutare pentru oferirea feedback-ului si pregatirea si prezentarea ofertei de angajare catre candidati);
- A realiza rapoartele de activitate pentru cerintele interne de monitorizare a activitatii;
- A reprezenta compania la evenimentele de resurse umane aferente recrutarii (targuri de job-uri, prezentari la facultati/universitati);
- A participa in mod activ la promovarea posturilor disponibile in mediile online in vederea cresterii vizibilitatii acestora;

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv și bonus în funcție de rezultate;
- Asigurare medicala – servicii medicale furnizate de reteaua privata de sanatate Regina Maria;
- Multiple posibilitati de avansare prin performanta intr-o companie multinationala;
- Training-uri de specialitate.

Contractul de muncă se încheie prin partenerul Telekom - ProSolutions Agency.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile tale financiare?