Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Rol:

Experienta in recrutare de minim 1 an
Experienta in navigarea pe platformele sociale (Facebook, LinkedIn, Behance, Instagram)
Usurinta in initierea relatiilor interpersonale, empatie
Atitudine proactiva, pozitiva si dinamism
Cunostinte de operare MS Office – Excel
Cunostinte avansate de limba engleza
Abilitati de comunicare si organizatorice
Spirit de echipa
Studii superioare absolvite

Descrierea jobului:

Identifica canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
Posteaza anunturile pe platformele de recrutare
Selecteaza si contacteaza candidatii in vederea programarii interviurilor
Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
Mentine legatura cu candidatii pe parcursul procesului de recrutare
Administreaza baza de date cu candidati
Finalizeaza procesele de recrutare de care este responsabil prin raspunsurile trimise participantilor

  • Interviu online
  • Ce calitati te recomanda pentru un job in HR Department?