Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Responsabilitati:

Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
Posteaza anunturile de recrutare
Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor
Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati
Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
Monitorizeaza piata muncii

Cerinte:

Absolvent studii superioare
Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare si relationare cu oamenii
Capacitate de observatie si analiza comportamentala
Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel
Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
Cunoasterea limbii engleze nivel avansat