Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 900 €

Earthlink  isi cauta o noua colega/coleg. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica te invitam sa aplici.

Cautam o persoana cu spirit practic, organizata, dornica sa invete lucruri noi, diplomata si perseverenta in a-si indeplini sarcinile.

Candidatul ideal:

- Cunostiinte de baza in utilizarea Excel

- Spirit analitic

- Limba engleza nivel mediu (scris si vorbit)
- Cunoasterea aplicatiilor din suita Ms Office (Word, PowerPoint, Outlook)

Responsabilitati:

- Realizeaza diverse rapoarte in conformitate cu specificul de lucru al companiei

- Asigura suport level 1 pentru clientii companiei
- Preia telefonic, prin intermediul e-mail-ului sau prin alte sisteme specifice cerintele clientilor
- Actioneaza direct pentru rezolvarea problemelor reclamate de clienti conform procedurilor

  interne

Beneficii:
- Salariu motivant

- Telefon de serviciu
- Abonament pentru liniile de transport in comun

- Tichete de masa
- Birou central

- Acces la cursuri de pregatire online
- Program de lucru flexibil

Descrierea companiei:

Earthlink este o companie dinamica care activeaza in domeniile: dezvoltare de sisteme software customizate, servicii IT si proiectare  retele de telecomunicatii.

Oferim servicii la cele mai inalte standarde atat pe piata din Romania cat si in SUA.

Investim in dezvoltarea profesionala a echipei noastre, ne mandrim cu angajati specializati, dedicati si un mediu de lucru in care exista reale sanse de promovare.
Suntem o companie activa, in continua dezvoltare si promovam inovatia.

  • Interviu online
  • Pe o scara de la 1 la 10 care este nota pe care o acordati cunostintelor Dvs. de limba engleza?
  • Pe o scara de la 1 la 10 care este nota pe care o acordati cunostintelor Dvs. de Excel?
  • Care sunt atuurile care credeti ca va recomanda pentru acest post?