Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

ROL PRINCIPAL:

Monitorizeaza miscarile de marfa fizica in procesul de vanzare in vederea minimizarii situatiilor de inconsecventa intre stocul fizic si cel scriptic, documentarii si raportarii acestor diferente catre echipa de management.

CALIFICARI SI EXPERIENTA:

  • Student sau absolvent studii superioare, preferabil in domeniul economic;
  • Lb engleza – mediu;
  • Cunostinte MS Office, Word, Excel ;

CALITATI  ESENTIALE:

  • Competenta in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
  • Gandire si capacitate de analiza si sinteza;
  • Abilitati de comunicare;
  • Capacitate de a lucra in echipa;

RESPONSABILITATI:

  • Prelucreaza raportul de comenzi pentru agentii de vanzari
  • Asigura onorarea comenzilor, conform procedurilor in vigoare
  • Intocmeste documentele de receptie (Aviz, NIR, Factura furnizor)
  • Furnizeaza rapoarte si analize periodice

CE OFERIM:

Tichete de masa;
Abonament clinica de sanatate privata;
Oportunitati de dezvoltare intr-o multinationala.

# Postul presupune un contract pe perioada determinata.

  • Interviu online
  • Va rog sa specificati salariul minim pe care il doriti pentru acest post.