Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Ne marim echipa! Cautam persoane motivate care sa se alature echipei noastre!

Colaborarea cu noi presupune implicarea in proiecte provocatoare, dezvoltare profesionala continua, munca intr-un mediu profesional si dinamic.

Cerinte:

Absolvent al Facultatii de Constructii Civile

Experienta pe un post similar 1-5 ani

Cunostinte pachet MS Office, AutoCad

Abilități interpersonale bune, persoana orientata spre munca în echipă

Persoana proactiva si organizata

Disponibilitate pentru detasare in Germania

Permis de conducere categ. B

Cunoasterea limbii engleze

Cunoasterea limbii germane - AVANTAJ

Responsabilitati:

• Asigura buna desfasurare a activitatii firmei prin monitorizarea intregului personal si se asigura de functionarea optima a infrastructurii firmei

• Monitorizeaza in timp progresul atins fata de obiectivele propuse si redacteaza rapoarte zilnice/saptamanale

• Asigura circulatia informatiei in cadrul proiectului si pentru alte departamente ale organizatiei

• Asigura rezolvarea problemelor aparute in cadrul proiectului si informeaza la timp echipa de management despre problemele aparute si pe care nu le poate rezolva la nivelul sau

• Arhiveaza corespunzator toata corespondenta legata de proiect

• Elaboreaza si redacteaza documentele si situatiile solicitate de management

• Urmareste termenele diferitelor contracte, asigurari etc., cat si actele aduse la zi ale
colaboratorilor firmei

• Pastreaza legatura cu departamentele firmei-mama din Romania

Beneficii:

Pachet salarial atractiv

Diversitate in sarcini si proiecte provocatoare

Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare

Training management

Oportunitatea de a calatori