Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

AS Training & Coaching – furnizăm experienţe de învăţare transformaţionale pentru lideri de business.

Ne adresăm în primul rând team leaderilor și top managerilor care vor să conducă prin puterea exemplului într-un mediu de business încărcat de provocări zilnice.

Scopul nostru este să producem transformare interioară care se vede în exterior prin exemple concrete de competență dobândită și comportament eficient.

Junior Project Manager – ul va iniţia, planifica, organiza şi va asigura desfăşurarea evenimentelor de care va fi si responsabil.

Entuzisamul şi energia ta sunt mult mai importante pentru noi decât experienţa anterioară totuşi, candidaţii cu experienţă în domeniu vor fi avantajaţi în alegerea noastră.

Rol - atribuţii cheie şi responsabilităţi:

  • planificarea activităţilor de proiect;
  • organizarea, coordonarea şi monitorizarea bunei desfăşurări a evenimentelor;
  • gestionarea relaţiilor cu furnizorii şi partenerii companiei;
  • prelucrarea şi înregistrarea documentelor;
  • realizarea rapoartelor specifice proiectelor.

Educaţie şi competenţe solicitate:

  • cunoştinţe solide de MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint;)
  • studii superioare finalizate;
  • experienţă de lucru de minim 1 an (nu este obligatorie experienţă în acest domeniu)

Despre tine - ca persoană ne-ar plăcea:

  • să fii o persoană proactivă;
  • să ai bune abilităţi de planificare şi organizare;
  • să ai bune abilităţi de comunicare asertivă;
  • să fii o persoană dornică de dezvoltare personală şi profesională;
  • să fii o persoană cu iniţiativă.

Despre noi - promisiuni asumate:

  • venituri ce au în componenţă şi bonusuri periodice legate de performanţa în activitate;
  • asigurare medicală la clinica privată Regina Maria;
  • suport în dezvoltarea ta profesională, participarea la cursuri de formare;
  • experienţe prin care te vei putea dezvolta profesional dar şi personal;
  • să considerăm şi tratăm relaţiile dintre noi şi tine ca fiind unele de parteneriat.

Dacă apreciezi că tu eşti persoana pe care noi o căutăm aplică la acest job pentru a-ţi putea analiza CV-ul şi pentru a programa ulterior o întâlnire în care să ne putem cunoaş