Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Satu Mare; București; Buzău

Core Recruit este in cautarea unui Junior Project Manager pentru unul dintre clienti, o companie din domeniul finisajelor în construcții, în special al placărilor cu material ceramic. Profita de aceasta oportunitate si aplica acum!

Candidatul ideal
-Studii superioare tehnice (Facultatea de Constructii);
-Cunostinte AUTOCAD , Microsoft Office;
-Carnet conducere cat. B;
-Disponibilitate la deplasari in tara;
-Experienta Entry Level 0-2 ani;
-Abilităţi de analiză şi sinteză, atenţie la detalii;
-Capacitate de structurare a informațiilor și prioritizare a sarcinilor;
-Capacitate de organizare şi planificare;
-Abilităţi de comunicare şi relaţionare;
-Capacitate de lucru în echipă şi individual.
-Atitudine pozitiva si costructiva;
-Caracter puternic si integru.

Descrierea jobului

-Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
-Organizarea lucrarilor pe santier, cat si a echipei cu care lucreaza;
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
-Intocmeste cartea constructiei;
-Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
-Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
-Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Beneficii:
-Oportunitatea dezvoltarii unei cariere;
-Pachet salarial atractiv;
-Laptop, telefon si masina de serviciu.