Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- Cunostinte de PHP / MySQL / JS / jQuery / HTML / CSS
- Cunostinte solide de Wordpress
- Experienta in instalarea si customizarea temelor (Avada, Enfold, X, etc) atat prin intermediul page builder-ului cat si prin modificarea template-urilor
- Limba engleza nivel mediu
- Dorinta de a invata si capacitate de a intelege lucruri noi si din ce in ce mai complexe

Reprezinta avantaj:
- Experienta in crearea unei teme de la zero pentru Wordpress
- Experienta Bootstrap, Foundation, etc
- Experienta in crearea si customizarea plugin-urilor pentru Wordpress
- Experienta Magento 1,2
- Experienta Photoshop

Descrierea jobului

Creearea si modificarea website-urilor in mare parte pe platforma Wordpress.
Daca ai un protofoliu de Website-uri, te rugam sa ne dai cateva exemple.

Beneficii

Salariu 500EUR - 700EUR.

  • Interviu online
  • Care este experienta ta cu platforma Wordpress? (Teme, plugin-uri, customizari, etc)
  • Poti crea o tema de la zero pentru Wordpress folosind Bootstrap?