Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Galați

Te vrem in echipa noastra!!

Cerinte:

-limba engleza nivel avansat

-cunostinte avansate de Pc parte tehnica cat si software obligatoriu

-fire sociabila, vesela,open mind dar si hotarata in luarea deciziilor

-apt/apta de a venii cu inovatii pentru a imbunattii sistemul tehnic in care lucreaza

-disponibilitate deplasari ocazionale, cat si programului de noapte

-cunostinte de retelistica

-studii terminate in domeniu sau cursuri de specialitate

-job de lunga durata

Responsabilitati:

-interactiunea cu stafful mai ales cu modelele studioului;
-ocuparea de partea tehnica a studiolui;
-research de specialitate;
-intocmirea rapoartelor zilnice cu rezultatul activitatii in cadrul studioului nostru;

Beneficii:

-contract de munca legal;

-mediul placut si distractiv;

-bonusuri de performanta cat si plecari in strainatate;

-telefon de servici;

-investirea de catre studioul in dezvoltarea ta profesionala;

-team building lunar cu echipa studioului;

-salariul peste media oferita din acest domeniul;

Aplica acum!