Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 400 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Asociația Academia de Handbal Timișoara se ocupă cu promovarea și susținerea handbalului timișorean, atât la nivel de junior dar și seniori fiind în stransă legatură cu echipa de handbal masculin SCM Politehnica Timișoara, echipa ce activeaza la cel mai inalt nivel al handbalului romanesc și cu Centru Olimpic de Excelență.

Candidatul ideal

• Absolvent de studii medii/superioare;

• Cunostinte IT&C și pasionat/a de tehnologie;

• Experiență de lucru în echipă;

• Bune abilități de analiză, atenție la detalii;

• Capacitate organizatorică foarte bună;

• Adaptabilitate și flexibiliate;

• Abilități de comunicare ți relaționare;

• Abilitate de învățare rapidă;

• Puternic spirit de inițiativă si de echipa;

• Cunoștințe de MS Office (Word, Excel) ;

• Deține laptop prorpiu (nu obligatoriu însă reprezintă un avantaj) ;

• Experiență în domeniu reprezintă un avantaj.

Responsabilități

• Lucrul în echipă cu Directorul de Marketing, Organizatorul de competiții și Team Managerul pentru îmbunătățirea imaginii brandului și planificarea meciurilor;

• Monitorizarea, analiza și întretinerea conturilor de social media proprii;

• Propunerea de acțiuni speciale de natură să îmbunătațeasca audiența;

• Diverse analize a stocurilor de produse;

• Implicare în realizarea planului anual de marketing.