Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

Te invităm să faci parte din echipa noastră, dacă:

* ai mai luat parte în derularea unor studii de piață (teren, online, telefonic)

* muncești cu pasiune, ești curios/curioasă, îți place să înveți lucruri noi

* știi să scrii și să vorbești corect limba română (și engleză)

Descrierea jobului:

Vei lucra în dezvoltarea studiilor de piață ale clienților și cele dezvoltate intern de companie. Responsabilitățile tale vor fi desemnate de Research Manager și vor consta în toate etapele unui studiu de piață: designul cercetării, până la culegerea datelor și interpretare, precum și la trasarea unor recomandări strategice pentru clienți.

Domeniile în care lucrăm sunt foarte diferite, deci dacă îți place diversitatea, nu te vei plictisi la noi :) Mai multe detalii despre noi, portofoliul nostruu și tipurile de proiecte pentru care lucrăm , poți găsi pe site-ul nostru.

Descrierea companiei:

MKOR Consulting este o companie care oferă servicii de cercetare de piață și strategie orientată către rezultate. Ne axăm pe crearea și implementarea de strategii pentru lansarea și dezvoltarea afacerilor clienților noștri.

Periodic, efectuăm studii proprii, pe care le oferim gratuit spre download, pe site-ul nostru. Vă invităm să aruncați o privire, pe site-ul nostru.

MKOR. Market Opportunity Research

  • Interviu online
  • Adauga o scurta descriere a ultimului proiecte de cercetare de piata la care ai lucrat.
  • De ce ar trebui să faci parte din echipa de profesioniști MKOR?