Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

45-47 Strada Puțul lui Zamfir, București

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate in domeniul juridic;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
  • Cunostinte operare PC, MS Office – Word, Outlook;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare personala;
  • Persoana dinamica, capacitate de a respecta termene limita;
  • Atentie la detalii, responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate

Descrierea jobului

  • Intocmeste documente cu caracter juridic;
  • Redacteaza si inregistreaza la Registrul Comertului  documente si modificari privind diverse operatiuni ( schimbare sediu, cesiune, majorare capital social etc.);
  • Pastreaza legatura cu diversele autoritati/institutii (Notariat, arhiva Judecatorie, Monitor Oficial etc.);
  • Activitatile specifice postului sunt supervizate de catre middle management, nu se solicita experienta anterioara.

Beneficii

  • Salariu atractiv cu posibilitatea de majorare in functie de evaluarile periodice;
  • Mediu de lucru placut, echipa tanara;
  • Posibilitatea de avansare in cadrul societatii;
  • Posibilitatea de participare la diverse traininguri/seminarii/conferinte in vederea dezvoltarii profesionale.

Va rugam sa transmiteti CV (plus foto)