Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pentru clientul nostru, o companie de consultanță în domeniul Fondurilor Europene, cu o experiență de 15 ani pe piața românească, căutăm un Consultant - Fonduri Europene, dornic de dezvoltare într-un mediu dinamic şi plăcut.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate(de preferat studii economice);
  • Experiență de minim doi ani în elaborarea documentației necesare pentru accesarea de fonduri europene;
  • Cunoştințe Microsoft Office;
  • Cunoştințe din domeniul financiar – bancar;
  • Limba engleză – nivel mediu;
  • Atenție la detalii;
  • Capacitatea de a lucra organizat cu termene – limită;
  • Bune abilități de comunicare şi organizare;

Responsabilități:

  • Consilierea şi evaluarea clienților privind respectarea condițiilor de eligibilitate;
  • Identificarea soluțiilor de finanțare pentru potențialii beneficiari;
  • Întocmirea documentației specifice în vederea obținerii finanțării (plan de afaceri, cereri de finanțare, analiză cost – beneficiu)
  • Asigurarea derulării proiectului în concordanță cu planul întocmit;
  • Consultanță şi asistență oferită oferită beneficiarilor în implementarea proiectelor;
  • Gestionarea relațiilor cu clienții şi cu instituțiile finanțatoare (corespondență, informări).

 Atentie!

Începând cu data de 25 mai, a intrat în vigoare Regulamentul UE privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46/CE (Regulamentul general privind protecția datelor).
Prin aplicarea la acest job, se consideră că avem consimțământul Dvs. implicit pentru procesarea datelor cu caracter personal, de către QPAS, conform Regulamentului (UE).

Procesul de recrutare se realizeaza prin intermediul QPAS - agentie de recrutare.