Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Ana Aslan, Cluj-Napoca

CANDIDATUL IDEAL PT POSTUL: Junior Consultant in domeniul Certificarii cladirilor verzi cf sistemelor BREEAM si LEED

- absolvent al Universitatii Tehnice – Specializarile : Instalatii pentru constructii, Inginerie Economica sau Constructii Civile
- cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad 2D
- bune cunostinte de limba engleza : scris si vorbit
- atentie, perspicacitate, constiinciozitate
- abilitati de analiza si sinteza
- capacitate de intelegere, abilitati de comunicare

RESPONSABILITATI:

- elaborarea documentatiilor si studiilor necesare in vederea certificarii constructiilor verzi, cf sistemului BREEAM si LEED,
- culegerea probelor din teren pentru certificarea cladirilor verzi

BENEFICII:
- se ofera un mediu de lucru profesionist
- oportunitatea contributiei in proiecte interesante si inovative in constructiile sustenabile

DESCRIEREA COMPANIEI:
DAS ENGINEERING GRUP ofera servicii complete de proiectare, execuţie şi consultanţă în instalaţii pentru domeniile rezidential, industrial si servicii conexe.