Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

99 Strada Logofătul Tăutu, București

Responsabilitatile postului:
- Prospectarea pietei si gasirea de furnizori atat interni cat si externi pentru materii prime/ materiale de ambalare pentru produse noi
- Legatura cu furnizorii ( solicitare mostre, documentatie, urmarirea primirii acestora etc)
- Suport pentru ceilalti buyeri in gasirea de furnizori noi pentru produsele cele mai inportante din portofoliu
- Monitorizarea etapelor procesului de aprovizionare (lansarea comenzii, urmarirea expedierii marfii, receptia acesteia) si intocmirea documentelor necesare
- Intocmirea de raportari saptamanale/ lunar/ trimestriale

Cerinte:
- Studii superioare finalizate
- Limba engleza cel putin nivel conversational
- Cunostinte operare calculator - Excel, Word - nivel avansat
- Experienta intr-un post similar constituie avantaj
- Abilitati de negociere, comunicare, relationare
- Spirit organizatoric, initiativa, loialitate

  • Interviu online
  • Ce va motiveaza in activitatea curenta?
  • La ce nivel cunoasteti limba engleza?
  • Care este un pachet salarial minim acceptat?