Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Candidatul ideal

Ne asteptam ca viitorul nostru coleg sa detina:
- experienta de lucru in analiza datelor; cunostinte Excel avansate, cunostinte medii de SQL si SSIS prezinta avantaj;
- aptitudini necesare pentru a lucra eficient in zonele functionale interne in relatie directa cu utilizatorii;
- prezenta profesionala cu orientare puternica spre client;
- abilitatea de a gestiona cu succes sarcini multiple;
- abilitatea de a intelege nevoile utilizatorilor nontehnici si oferirea de suport pe sfera de BI;
- dedicare si dorinta de a lucra individual si in echipa;
- abilitati de dezvoltare si abilitati de comunicare;
- entuziasm si comportament profesional fata de toti colegii.
Dornic de a invata;
- tehnologia Qlik View Business Intelligence;
- capacitatea de a traduce cerintele afacerii in rapoartele BI;
- abilitati de analiza avansate de date.

Responsabilitati:
- lucru in echipa BI si colaborarea cu dezvoltatorii sistemelor conexe, ERP, CRM, Online;
- mentinerea rapoartelor existente si dezvoltarea noilor rapoarte utilizand tehnologia QlikView;
- preluarea cerintelor de afaceri si traducerea lor in solutii tehnice;
- gestionarea cerintelor de suport din partea utilizatorilor;
- configurarea, implementarea si intretinerea serverelor de baze de date BI.

Beneficii:
- te poti dezvolta usor prin oportunitatile de promovare in companie;
- mediu de lucru stabil alaturi de o echipa dinamica;
- tichete de masa;
- bonusuri;
- pachet salarial motivant.

Aplica acum si hai sa ne cunoastem!