Acest job nu mai este activ.

Junior Back Office – Vanzari

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Popești-Leordeni

Se recruteaza si din

București

Esti pasionata de domeniul vanzarilor? Dornica sa inveti lucruri noi? Organizata si proactiva?  Alatura-te echipei noastre !

Cautam o colega noua pentru pozitia Junior Back Office, departamentul vanzari.

Responsabilitati:
– asigurarea suportului in activitatea de ofertare client;
– emitere de facturi si avize de insotire marfa;
– asigura suport in gestionarea fluxului de facturi intre clienti si companie.

Cerinte:
– studii superioare;
– limba engleza – nivel mediu;
– cunostinte pachet Microsoft Office;

- rapiditate în procesarea informaţiilor;
– capacitate de comunicare si organizare;
– fire optimista si orientata catre rezultat.

Beneficii:
– atmosfera de lucru placuta;
– posibilitate de dezvoltare profesionala;
– prime de Craciun, Paste ;
– transport asigurat.