Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

#Responsabilitati

Colaborează cu agenții de vânzări și clienții companiei pentru îndeplinirea activității societății.

Acorda asistenta colegilor din departamentul de vanzare directa.

Întocmește oferte, proforme și contracte pentru clienți.

Proceseaza comenzi din partea clientilor și urmărește executarea acestora.

Comunică telefonic cu clienții sau partenerii pentru îndeplinirea activității societății.

Operează în programul de contabilitate și CRM+.

#Cerinte

Candidatul ideal pentru noi trebuie sa indeplineasca urmatoarele:

- Studii medii si superioare de sociologie si comunicare, management, economie, marketing, psihologie si litere constituie avantaj;

- Limba engleză nivel avansat (vorbit, scris si citit); claritate și coerență în exprimare;

- Cunoştiinţe IT: MS Office, CRM, ERP, ADOBE.

- Abilitati excelente de comunicare (va relationa in scris si telefonic cu furnizorii, clienti si    partenerii companiei);

- Atentie la detalii, responsabilitate, operativitate, flexibilitate;

- Disponibilitate de adaptare la cerintele postului;

- Informare, loialitate şi confidenţialitate;

- Atitudine pozitivă faţă de muncă;

- Fire proactivă, energică și orientată pe soluționare, capacitate multitasking.

- Orientare catre client si catre rezultat, empatie, stabilitate emotionala.

- Interes faţă de profesiune şi viteză de reacţie;

- Capacitatea de a colabora si de a stabili priorităţi.

- Carnet de conducere categoria B.

#Alte informatii

Posibilitatea de a lucra pentru un important producator din domeniul amenajarilor spatiilor verzi din tara.

Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Formare la postul de lucru.

Participarea la cursuri de formare in Vanzari, Customer Care si altele.

Un mediu de lucru placut, bazat pe respect.