Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL

-absolvent de facultate sau master in curs (de preferat specializarea contabilitate)

-experienta nu este obligatorie dar poate prezenta un avantaj

-engleza nivel conversational

-persoana implicata si atenta la detalii

-bune cunostinte de operare PC (Pachet Office)

-capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita

-persoana dinamica, responsabila, comunicativa si cu spirit de lucru in echipa

-dorinta de invatare si aprofundare in domeniul financiar-contabil

-curiozitate profesionala si fiscala

-iti doresti dezvoltarea competentelor in cadrul unei echipe tinere

RESPONSABILITATI

-pozitia face parte din departamentul Contabilitate

-contabilul junior va lucra in stransa colaborare cu echipa si managerul companiei

-intocmirea documentelor contabile primare

-respectarea termenelor de predare a documentelor si procedurilor interne de lucru

-verificarea documentelor contabile primare care trebuie inregistrate in luna

-urmarirea primirii facturilor de la furnizori

-alte activitati delegate de sau managerul companiei

-intocmirea de rapoarte si situatii specific activitatii

 -intocmire deconturi, registru casa, monitorizare procesare plati

BENEFICII

-pozitie de start pentru o cariera in Contabilitate

-posibilitate de invatare si dezvoltare

-echipa tanara, dinamica si dornica de dezvoltare

- salariu motivant

Descrierea companiei

Touroperator prin excelenta, Need Tour este o companie in continua dezvoltare, ce isi propune  sa ofere o noua dimensiune serviciilor turistice si in Romania.
Misiunea Need Tour: sa transformam nevoile in vise implinite!
Viziune Need Tour: sa calatorim spre suflet cu responsabilitate, promptitudine, grija, respect, pasiune si asistenta personalizata 24/7
Iti propunem inovatie, integritate, dedicare si croi pe nevoile tale!

*** Este membru ICC (International Member of Commerce) si CCIB (Camera de Comert si Industrie Bucuresti).