Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

2 Strada Canta, Iași

Se recruteaza si din

Iași

Candidatul ideal:

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana ambitioasa cu sau fara experienta in domeniul IT, dar cu potential de dezvoltare in acest sector de activitate si cu un nivel avansat de cunoastere a limbii franceze.

Aptitudini:
- Bune abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate;
- Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului;
- Capacitate de a lua decizii corecte si rapide;
- Atentie la detalii.

Avantaje:
- Experienta de lucru intr-un mediu de servicii client;
- Cunostinte/experienta asupra sistemelor de operare Windows (configurare/troubleshooting), notiuni de retelistica;

Descrierea jobului:

- Inregistreaza toate semnalarile preluate prin telefon si mail in sistemele specifice si intreprinde actiuni conforme cu procedurile de lucru in vederea solutionarii acestora;
- Monitorizeaza buna functionare a echipamentelor si actioneaza prompt la aparitia alertelor specifice;
- Realizeaza zilnic rapoarte de activitate in limitele de timp stabilite.

Responsabilitatile vor fi subiectul programelor de training specifice oferite la inceputul contractului de munca.