Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Amorph Systems oferă produse și soluții IT pentru prognozări avansate, planificare și optimizare în domenii complexe de afaceri. Noi facem design, implementare, implementare și consultanță pentru site-urile clienților globali în domeniile aeroportului și fabricării. Solutiile noastre vizeaza planificarea si functionarea sistemelor de logistica. Aceste soluții oferă clienților noștri cele mai bune tehnologii de predicție și prognoză pentru a lua decizii fiabile și, astfel, să contribuie în mod substanțial la optimizarea rezultatelor clienților noștri. Echipa noastră este o țesătură strânsă de persoane inteligente, pasionată de dezvoltarea software-ului. Credem că tehnologia poate face diferența. Suntem prieteni și parteneri, profesioniști creativi care lucrează împreună pentru a produce rezultate excepționale care simplifică viața clienților noștri.

Un candidat ideal va fi un cursant rapid care poate comuta confortabil de la o tehnologie la alta sau de la o problema la alta pe baza nevoilor afacerii. Avem nevoie de inginerii noștri pentru a fi independenți, versatili și de a fi entuziasmați pentru a aborda noi probleme în întreaga stivă.

Responsabilităţi

  • Dezvoltarea interfețelor utilizator pentru aplicații Internet moderne bogate
  • Asigurarea unei performanțe ridicate pe telefonul mobil și pe desktop
  • Scriere cod testat și documentat JavaScript, HTML și CSS
  • Efectuat decizii tehnice și de proiectare pentru proiectele Angular
  • Colaborarea cu dezvoltatorul back-end în procesul de construire a serviciilor Web REST
  • Coordonarea fluxului de lucru între designerul grafic, dezvoltatorul back-end și dvs.
  • Fiți la curent cu ultimele tehnologii Front-End

Calificări minime

  • 2 ani sau mai mulți de experiență relevantă, inclusiv proiectarea și dezvoltarea de software
  • 2 ani de experiență de programare în HTML5, JavaScript
  • Abilitatea de a crea module și componente autonome, reutilizabile și verificabile
  • Abilitatea de a crea module personalizate și de utilizare generală
  • Abilitatea de a vorbi si de a scrie engleza fluent si idiomatic