Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

800 - 1200 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL:

Cautam persoane de vanzari sau tehnice  pentru realizarea si vanzarea mai multor solutii si proiecte IT.

CERINTE :

Produsele si soluțiile IT prezentate pe site ul  Verasys;

Permis de conducere.

EXPERIENTA :

Experienta in vanzarea consultativa in teren si la telefon sau experienta  tehnica in zona de  presales sau postsales ( instalari ) pentru solutii IT .

Entuziasm si dorinta  de a lucra in echipa;

Abilitatea de a comunica în mod eficient si de a putea fi  continuu documentat.

BENEFICII :

O echipa motivată de pasiune cu multe perspective, inclusiv financiare;

Veniturile sunt cuprinse intre 750 si 1500 de euro / luna;

Programul de lucru si modalitatea de angajare sau colaborare sunt flexibile;

In Bucuresti biroul nostru  de lucru se afla la 10 min de sediu si la 2 minute de o statie de metrou;

RESPONSABILITATI :

Realizarea obiectivelor de vanzari.

DESCRIEREA COMPANIEI:

VERASYS furnizează soluții  IT&C in sectorul public si privat si este partener pentru mai multe companii printre care se regăsesc : HP , CISCO, MICROSOFT, VMWARE , etc.;

Mai multe informații despre noi sunt pe site;

Ne reprezintă onestitatea , perseverenta , egalitatea si spiritul de echipa.

  • Interviu online
  • De ce nu ?