Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1500 - 3000 €

Candidatul ideal

Suntem în căutarea unor noi membri care să se alăture super echipei noastre de dezvoltatori aplicații mobile, dornici să înveţe şi să se dezvolte pe plan profesional.

Ce ne dorim de la tine:

* minim 2 ani experiență în devzoltarea de aplicații mobile;

* să ai experiență cu Swift, MVVM;

* să cunoști Core Data, Core Bluetooth și frameworkuri de bază de iOS;

* să cunoști cele mai bune practici în dezvolarea aplicațiilor în iOS;

* să ai experiență cu Git, RestAPI, Jira;

* respecţi termenele şi tratezi proiectele cu seriozitate şi responsabilitate maximă;

* sa cunoști limba engleză la un nivel avansat;

Ne-am bucura să știm că:

* îti place ceea ce faci,  ești pasionat și ai cunoștințe de Objective-C;

* ai cunoștințe de RxSwift, RxCocoa, ReactiveSwift;

* ai experiență cu Realm si SQLite pe iOS;

* ai experiență cu CD tools precum Bitrise/Buddybuild;

* ai experiență cu instrumentele de profiling, power management, performance optimisations;

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

* Dezvoltarea și întreținerea aplicațiilor dezvoltate;
* Rezolvarea erorilor apărute și preluarea specificațiilor tehnice;
* Colaborarea cu echipa de dezvoltare și design în atingerea obiectivelor urmărite;
* Identificarea celor mai bune soluții tehnice;

Beneficii oferite :

* salariu motivant în funcţie de cunoştinţe şi experienţă;

* program flexibil;

* proiecte complexe şi interesante din diverse domenii;

* stabilitate;

* mediu de lucru plăcut;

* echipa tânără şi dinamică;

Descrierea companiei

Înființată în anul, compania noastră este o agenție web Româno-Germană care se ocupă cu promovarea afacerilor din zona online folosind cele mai noi tehnologii disponibile.