Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, spaniolă

Adresa/adresele jobului

Emdep Group este un furnizor mondial pentru echipamente de testare a asamblării și software specific pentru producătorii de cablaje auto. Obiectivul Emdep este acela de a oferi echipamente si servicii de inalta calitate pentru a obține satisfacția totală a clienților.

Cerinte:

  • Studii superioare economice terminate
  • Limba engleza la nivel avansat
  • Limba spaniola reprezinta un avantaj
  • Cunostiinte de MS Office
  • Bune ablilitati de comunicare
  • Permis categoria B

Responsabilitati:

  • Efectueaza documentele de export pentru marfurile care urmeaza sa fie livrate catre clienti.
  • Efectueaza documentele pentru importurile de marfa( AWB, CRM, EUR1, ANCEX, ETC)
  • Mentine legatura cu comisionarii vamali
  • Mentine legatura cu firmele de transport
  • Emite facturi in programul de contabilitate cat si  facturi comercial vamale
  • Isi desfasoara activitatea conform fisei postului

Beneficii:

  • Oferta salariala atractiva

  • Contract de munca stabil

  • Bonuri de masa (15 ron)

  • Asigurare medicala

  • Transport intern decontat (pe mijloacele de transport din oras