Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Java developer (1 pozitie)

PL/SQL si SQL (2 pozitii)

C# developer (1 pozitie)

Cobol SQL and PL/SQL developer (1 pozitie)

Oracle Database Admin (1 pozitie)

Administrator server Windowozitie)

Cerinte pentru programatori:

Cunostinte de baza SQL/baze de date

Cunostinte de baza ale unui limbaj de programare

Cunostinte de baza in POO

Cerinte pentru administrator de baze de date Oracle:

Cunostinte de baza pentru Oracle database

Cunostinte de baza  ale limbajului Oracle SQL

Cerinte pentru  adminstator server Windows:

Cunostinte de baza de retelistica

Responsabilitati pentru programatori:

Participarea in proiecte, sub supravegherea unui senior developer, prin realizarea de noi module si functionalitati pe baza unui design definit anterior

Participarea la mentenanta solutiilor implementate

Responsabilitati pentru administrator baze de date:

Invata cum sa instaleze o baza de date Oracle, cum sa faca maintenance la o baza de date Oracle, ce sa monitorizeze la o baza de date Oracle.

Responsabilitati pentru administrator server:

Invata sa administreze servere Windows.

Foloseste Tehnologii Microsoft

Concepte de retelistica

Invata Powershell

Ce oferim:

  • Program de lucru part-time, 4 ore /zi

  • Contract de munca pe 6 luni

  • Salariu lunar.

Oportunitati:

  • Dezvoltarea cunostintelor in domeniul IT

  • Participarea la proiecte utilizand ultimele tehnologii din domeniu