Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Mioveni

Se recruteaza si din

Pitești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

330 €

Cautam tineri entuziasti si motivati care isi doresc o cariera in Inginerie.

In cadrul programului de internship vei avea sansa sa iti fie alocat  un mentor care iti va oferi toate detaliile necesare referitoare la rolul tau in companie.

Candidatul ideal

  • Absolvent de inginerie;
  • Cunostinte de operare a computerului in special a pachetului Microsoft Office;
  • Dorinta de a incepe o cariera in domeniul automotive;
  • Experienta anterioara NU este un criteriu eliminatoriu.

Descrierea jobului

  • Indeplinirea unor sarcini destinate incepatorilor in domeniile: calitate/ logistica/ metode industrializare;
  • Integrarea atributiilor intr-un flux operational specific companiei;
  • Utilizarea unor metode de lucru specifice companiilor multinationale;
  • Contract pe perioada determinata de 6 luni;
  • Program de lucru 8 ore pe zi;
  • Se deconteaza transportul.